Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
Шевченко про волинянина Тимощука: «Ті, хто підтримує росію, – для мене вороги»

Зараз Шевченко не підтримує контактів із Тимощуком.

Фото Футбол 24.

Шевченко про волинянина Тимощука: «Ті, хто підтримує росію, – для мене вороги»

Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Шевченко різко висловився про зрадників нашої країни, які підтримують агресію кремля

Зокрема, легенда київського «Динамо» та «Мілана» наголосив, що не підтримує спілкування з колишнім капітаном «синьо-жовтих» Анатолієм Тимощуком та іншими спортсменами-зрадниками.

Про це Шевченко заявив в інтерв'ю виданню NV. За його словами, нинішній помічник головного тренера «Зеніту» остаточно зробив свій вибір на користь російської терористичної держави, наплювавши на свою батьківщину. Глава УАФ зазначив, що багато його друзів перебувають у лавах ЗСУ.

«Я не йду ні на які контакти. росія – агресор, усі, хто її підтримує, – для мене вороги. Говорити про них немає жодного сенсу. Ми рухаємося вперед, ми зробили свій вибір. Це головне. Ми нещодавно бачилися з Владиславом Ващуком на футболі. У мене дуже багато друзів та знайомих, які служать у ЗСУ. Є й ті, хто загинув. Це величезний біль та спустошення. І водночас величезна пошана тим, хто пішов захищати Україну», – сказав Шевченко.

Читайте також: Нащадок Шевченка отримав українське громадянство.

Реклама Google

Telegram Channel