Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Молода сім'я рятувальників, яка втекла з Луганщини від війни, служить на Волині

Анастасія Решетняк, провідна інспекторка Володимирське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області: «Мрію, щоб моя дитина і родина жили в безпеці!»

Фото: Фейсбук.

Молода сім'я рятувальників, яка втекла з Луганщини від війни, служить на Волині

Їй 25 років, вона співробітник служби 101

Як і всі її колеги та колежанки, вона віддано служить державі та мріє про перемогу і мир.

Про це розповідають у Головному управлінні ДСНС України у Волинській області.

Навчалася в Харкові, де познайомилися з майбутнім чоловіком, уродженцем м. Сіверодонецька Луганської області - Дмитром.

Після завершення навчання у Харкові в 2019 році, тоді вже лейтенанти служби цивільного захисту одружилися та разом поїхали працювати в Луганську область. Він – на посаді начальника інженерної групи Аварійно-рятувального загону, а вона на посаді провідного інспектора в місті Рубіжне Сіверодонецького району.

Анастасія займалася навчанням населення правил безпеки життєдіяльності, Дмитро виконував інженерні роботи та довелось брати участь у ліквідації масштабних пожеж сухої трави та лісового масиву на території Новоайдарського району Луганської області, де додатково залучалися рятувальники Харківської, Донецької, Дніпропетровської та Полтавської областей.

Після повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, за рішенням керівництва молода сім’я змушена покинути рідне місто, роботу, дім та виїжджати в безпечне місце. Так вони переїхали спочатку в м. Дніпро, а звідти на Волинь.

«Дуже тяжко було лишити дім та місто, яке стало рідним. Хотілося б повернутися в те місто, яким воно було до війни», - каже Анастасія.

22 серпня 2022 року її чоловік відряджався в м. Харків, де в складі зведеного загону Луганської області працював на деокупованих територіях, разом з колегами розбирав завали, спричинені російськими обстрілами, розвозив гуманітарну допомогу людям на звільнених територіях: Куп’янськ, Вовчанськ, Ізюм, Балаклія…

«Одного дня, коли Дмитро разом з колегами везли гуманітарний вантаж у Куп’янськ, вони потрапили під обстріл «градів», дякувати Богу, всі лишилися живі», - розповідає молода дівчина. 

Сьогодні Анастасія з Дмитром служать на Волині. Молода сім’я рятувальників виховує сина Данила та, як і всі ми, плекає мрії про закінчення війни та мир!

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Рятувальник, який служить на Волині, мріє повернутися у рідний Бахмут.

Реклама Google

Telegram Channel