Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Волинський «Фаберже» презентував новий шедевр

Новий виріб майстра з Волині Анатолія Бойка.

Фото: suspilne.media.

Волинський «Фаберже» презентував новий шедевр

Майстер із Володимира Анатолій Бойко виготовив новий виріб — яєчну шкарлупу страуса Ему оздобив символами сили та нескінченності

Анатолій Бойко розповів, що вже не вперше працює із яєчною шкарлупою страусів Ему, а для своїх виробів яйця спеціально замовляє у перевірених постачальників.

Про це пише Суспільне.

Майстер каже, що важливо, аби шкарлупа була твердою та з нею було легко працювати. Виріб Анатолій Бойко покрив спеціальним сплавом, який є імітацією срібла.

«Насправді — це не срібло, але виглядає дуже подібно. Яйце я покрив ювелірним алюмінієм та сплавом нержавіючою сталі та вийшло дуже подібне на срібло», — каже майстер.

На виробі майстер зобразив давній трипільський символ — «коловорот», який схожий на умовну позначку грози, але не має ні початку, ні кінця. Анатолій Бойко каже, що це символ сили.

«Також на яйці є символ нескінченності — латинська буква «s». Я її часто використовую у своїх роботах», — говорить Анатолій Бойко.

Зі слів Анатолія Бойка, цей виріб він створив, як оберіг. Наразі він не має власника та зберігається у колекції майстра.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel