![Тарас Шевченко і сьогодні на передовій фронту](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/xm/w3vhjs-97x0-1854x1236-olozdwce7s6kjsndggpsdyqjwysx4xmc.jpg)
«Борітеся – поборете!».
Тарас Шевченко і сьогодні на передовій фронту
Це яскраво показали наші єгері-захисники
У день народження Тараса Шевченка єгері опублікували фото пам’ятників і муралів Кобзарю в Оріхові на Запоріжжі та в Покровську на Донеччині.
Відповідний допис з’явився на фейсбук-сторінці 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗС України.
«Боремося, Тарасе Григоровичу. І хоч твій Дніпро розревівся на руїнах Каховської ГЕС, розбита горем Катерина десь блукає окупованими територіями, гайдамаки освячують ножі і вмирають від кулі. Але ми боремося, і ти – з нами. Різний такий. В тилу велично піднімаєшся пам'ятниками, а тут, на фронті серед нас, – у камуфляжі. На фото – такий Шевченко, яким ми його побачили в Оріхові на Запоріжжі та в Покровську на Донеччині. Зранений на вигляд, але незламний духом. Як його земля, як його народ. З Днем народження, побратиме Кобзарю!» – йдеться у повідомленні.
![Фото – 71 окрема єгерська бригада Десантно-штурмових військ ЗС України.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/vi/wotn7b-0x0-1365x2048-mx5qouijiopoh3znn6ipjqz3tszqyvit.jpg)
![Фото – 71 окрема єгерська бригада Десантно-штурмових військ ЗС України.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/dv/llc2hy-0x0-1365x2048-jjmw6rkqmpez2ekdozu5kwxbd5yevdv2.jpg)
![Наш Пророк і сьогодні на передовій.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/xm/i3okn3-0x0-2048x1236-olozdwce7s6kjsndggpsdyqjwysx4xmc.jpg)
![Фото – 71 окрема єгерська бригада Десантно-штурмових військ ЗС України.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/tv/dhi46l-0x0-2048x1415-kypunsf4lpyrcke6njcqffafk2dqytvi.jpg)
Читайте також: Громада на Волині шукала, хто є володарем найстарішого «Кобзаря».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)