Курси НБУ $ 40.44 € 43.53
У Ковелі українські віночки «перетворюють» на турнікети для військових

Кожен виріб має назву, QR-код, за яким можна дізнатись його автора, історію створення, вартість

Фото: Фейсбук.

У Ковелі українські віночки «перетворюють» на турнікети для військових

«Мавки Миру» – історія, яку придумали у Ковелі

Проєкт, який стартував понад місяць тому, масштабувався і отримав підтримку. Його ініціаторка Інна Поліщук, керівниця школи англійської мови «Євроф’юче» організувала з десяток майстер-класів для різних колективів.

Про це повідомила Ковельська міська рада.

Результат цієї роботи, а це 90 віночків, сьогодні представили на благодійній виставці-продажу у Ковельській Галереї мистецтв. Пані Інна каже, що їх мета – 100 рятівних турнікетів.

Ми не просто просимо гроші, щоб нам їх задонатили. Ми хочемо, щоб ковельчанки мали гарні прикраси на Перемогу, хочемо, щоб залишилась історія Мавки, яка її створювала з думкою про Перемогу. Купуючи їх, ви допомагаєте рятувати життя наших воїнів.

Кожен виріб має назву, QR-код, за яким можна дізнатись його автора, історію створення, вартість. Ще організатори пропонують - брошки Мавок, розфарбовані арт-об’єкти – гільзи, тубуси, що подарував колектив дитячої художньої школи, а також учасники одного з майстер-класів.

Міський голова Ігор Чайка, який побував на виставці, каже, що ковельчани не перестають захоплювати патріотизмом, реальними справами задля підтримки наших захисників, дивувати творчістю та креативом.

Велике спасибі усім, хто взяв участь у проєкті, хто його придумав, створив ці прикраси. Переконаний, ці роботи знайдуть власників, поставленої мети щодо збору необхідної суми буде досягнуто.

У Ковелі проєкт було реалізовано за підтримки управління культури, молоді, спорту та туризму. До нього доєднались колективи:

- Ковельського фахового медичного коледжу;

- Волинського військового ліцею імені Героїв Небесної сотні;

- Центру надання адміністративних послуг м.Ковеля;

- Дружини та мами наших загиблих Героїв

- Благодійного фонду «Рокада Волинь» - дівчата ВПО;

- Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб;

- КЗ «Публічної бібліотеки «Ковельської територіальної громади;

- Школи англійської мови англійської мови «Євроф’юче»;

- Народного аматорського театру «10 ряд 10 місце».

Сучасна Українська Мавка – це берегиня тилу, хранителька миру, а також та, що буде і «крізь сльози сміятись» і «камінь важкий піднімати» водночас.

Сьогодні кожен може доєднатись до сили Мавки і підсилити мужніх воїнів, які стоять на передовій. Упродовж березня приходьте на виставку, обирайте собі один із виробів та робіть свій внесок у важливу справу.

 
 
 

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel