Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
«Мавки Миру»: у Ковелі авторські віночки «перетворюють» на турнікети для захисників

Мета – 100 рятівних турнікетів.

Фото Ковельська міська рада.

«Мавки Миру»: у Ковелі авторські віночки «перетворюють» на турнікети для захисників

«Мавки Миру» – історія, яку придумали у Ковелі. У нашому місті взялись створювати українські віночки, щоб «перетворити» їх на турнікети для військових

Проєкт, який стартував понад місяць тому, масштабувався і  отримав підтримку. Його ініціаторка Інна Поліщук, керівниця  школи англійської мови «Євроф’юче» організувала з десяток майстер-класів для різних колективів.

 

 Результат цієї роботи, а це 90 віночків, сьогодні представили на благодійній виставці-продажу у Галереї мистецтв. Пані Інна каже, що їх мета – 100 рятівних турнікетів.

– Ми не просто просимо гроші, щоб нам їх задонатили. Ми хочемо, щоб ковельчанки мали гарні прикраси на Перемогу, хочемо, щоб залишилась історія Мавки, яка її створювала  з думкою про Перемогу. Купуючи їх, ви допомагаєте рятувати життя наших воїнів.

 

 Кожен виріб має назву, QR-код, за яким можна дізнатись його автора, історію  створення, вартість. Ще організатори пропонують – брошки Мавок, розфарбовані арт-об’єкти – гільзи, тубуси, що подарував  колектив дитячої художньої школи, а також учасники одного з майстер-класів, інформує міська рада.

 

 Міський голова Ігор Чайка, який побував на виставці,   каже, що ковельчани не перестають захоплювати патріотизмом, реальними справами задля підтримки наших захисників, дивувати творчістю та креативом.

Мета – 100 рятівних турнікетів.
 

 – Велике спасибі усім, хто взяв участь у проєкті, хто його придумав, створив ці прикраси. Переконаний, ці роботи знайдуть власників, поставленої мети щодо збору необхідної суми  буде досягнуто.

У Ковелі проєкт було реалізовано за підтримки управління  культури, молоді, спорту та туризму. До нього доєднались колективи:

– Ковельського фахового медичного коледжу;

– Волинського військового ліцею імені Героїв Небесної сотні;

– Центру надання адміністративних послуг м.Ковеля;

– Дружини та мами наших загиблих Героїв;

– Благодійного фонду «Рокада Волинь» – дівчата ВПО;

– Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб;

– КЗ «Публічної бібліотеки «Ковельської територіальної громади;

– Школи англійської мови англійської мови «Євроф’юче»;

– Народного аматорського театру «10 ряд 10 місце».

Сучасна Українська Мавка – це берегиня тилу, хранителька миру, а також та, що  буде і «крізь сльози сміятись» і «камінь важкий піднімати» водночас.

Сьогодні кожен може доєднатись до сили Мавки і підсилити мужніх воїнів, які стоять на передовій. Упродовж березня приходьте на виставку, обирайте собі один із виробів та робіть свій внесок у важливу справу.

 
 

 

 

 

 

Реклама Google

 

Telegram Channel