Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Змінено назви та розташування окремих зупинок у Луцьку

Внесено ряд змін у переліки зупинок транспорту.

Фото: ілюстративне/facebook.com.

Змінено назви та розташування окремих зупинок у Луцьку

Сьогодні, 13 березня, на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради внесено ряд змін у переліки зупинок міського електро- та автомобільного транспорту міській територіальній громаді

Зокрема, у Луцьку, у зв’язку з перейменуванням вулиць Даньшина на Івасюка Володимира, Єршова на Яремчука Назарія, Софії Ковалевської на Олени Пчілки, затверджено зміни до переліку зупинок згідно із Додатком 1.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

У селі Прилуцьке, у зв’язку зі зверненнями мешканців, передбачено додаткове облаштувати чотирьох зупинок громадського транспорту згідно із Додатком 2.

У селі Милуші, у зв’язку з перейменуванням вулиці Тарасова на вулицю Центральну, виникла необхідність у перейменуванні трьох зупинок громадського транспорту та зміні адрес розташування чотирьох зупинок, а також зміні адрес розташування однієї зупинки у с. Княгининок та двох – у с. Великий Омеляник. Крім того, у с. Великий Омеляник передбачено додаткове облаштування зупинки громадського транспорту. 

Повний перелік зупинок у населених пунктах громади, які будуть перейменовані та розташування яких зміниться, наведено у Додатках 3 і Додатку4.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: У Луцьку закуплять 30 нових тролейбусів.

Реклама Google

Telegram Channel