Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Порошенко закликає відкинути політиканство і терміново будувати фортифікації

Разом - до перемоги!

Фото Європейська солідарність.

Порошенко закликає відкинути політиканство і терміново будувати фортифікації

Петро Порошенко, який вже купив 20 одиниць будівельної техніки, закликає владу відкинути політиканство і спільно терміново будувати фортифікаційні споруди. П’ятий Президент сів за кермо одного з екскаваторів, які виготовляє українське підприємство ТДС. Каже – замовили 5 таких машин у листопаді

«Ще 15 машин, які ми купили, вживані, брали їх як всередині країни, так і за кордоном. Цей час витратили на те, щоб зробити якісне обслуговування, якісний ремонт. І зараз ми зібрали 20 комплексів, де є екскаватори, бульдозери – все, щоб робити фортифікаційні споруди», – говорить Порошенко.

На цей проєкт вже витратили мільйон доларів, без жодної копійки з держбюджету, каже Порошенко. Він закликав владу перейти від реляцій до реального будівництва оборонних споруд.   

«Ми готові сформувати нашу групу в 20 машин, почати співпрацю. Давайте ділянку фронту – і будемо забезпечувати виготовлення», – говорить Петро Порошенко.

 

 «Це не тільки землерийна техніка, а це і наші Фодени, які будуть возити залізобетонні конструкції, за півтори хвилини їх розвантажувати, швидко монтувати», – нагадав Порошенко.

 

 На його думку, зараз будівництво фортифікацій – це пріоритетне завдання для захисту України. «Це в наших з вами силах. Нам не треба чекати партнерів, все залежить від нас з вами. Я розраховую на керівництво Збройних Сил. Давайте, відкинувши політиканство, разом будемо робити все, щоб швидше забезпечити будівництво фортифікаційних споруд», – закликає Петро Порошенко, інформує eurosolidarity.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel