Курси НБУ $ 40.55 € 43.52
Базу відпочинку на Світязі виставили на приватизацію

Стартова ціна об’єкта приватизації – 4,8 млн грн (без урахування ПДВ).

Фото Фонд Держмайна.

Базу відпочинку на Світязі виставили на приватизацію

Фонд держмайна продає базу відпочинку на Шацьких озерах

Наразі вона перебуває у власності Міністерства фінансів.

Про це повідомляє Еспресо.Захід з посиланням на Фонд держмайна України.

«Фонд державного майна України 4 квітня 2024 року проведе електронний аукціон з продажу бази відпочинку, розташованої на березі озера Світязь у Волинській області. Стартова ціна об’єкта приватизації – 4,8 млн грн (без урахування ПДВ)», – йдеться у повідомленні.

Новий власник буде зобов’язаний зберігати готельний профіль діяльності щонайменше протягом 5 років після придбання.

База відпочинку розташована в урочищі Гряда. До складу бази відпочинку входять будівлі загальною площею 675,2 кв.м, а також об’єкт незавершеного будівництва – спальний корпус площею 476,2 кв.м з рівнем готовності 77%. База є діючою та має підключення до безперебійного електропостачання. 

База відпочинку поки що у державній власності в управлінні Міністерства фінансів України, переданий Фонду для проведення приватизації. Вона перебуває на балансі департаменту фінансів Волинської обласної державної адміністрації.

«Волинь має значний потенціал, який приваблює як внутрішніх, так й іноземних туристів. Цей тренд лише посилиться у повоєнний період. Сьогодні держава позбувається невластивих для неї активів, зокрема у сфері готельного господарства та рекреації. Після продажу місцева громада отримає додатковий поштовх для розвитку території та створення нових робочих місць. Приватизація таких об’єктів – це наш внутрішній резерв, який спрямовується на підтримку Сил оборони України», – каже голова ФДМУ Віталій Коваль.

Шацькі озера, до яких відноситься озеро Світязь, є ключовою туристичною локацією Волинської області. Тут можна насолодитися активним відпочинком, включаючи сплави на човнах та байдарках, відвідати мотузковий парк, велокатання, катання на позашляховиках, риболовлю, а також спробувати місцеві гастрономічні особливості.

Реклама Google

Telegram Channel