Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Волинь попрощалася  зі снайпером, якого півтора року вважали зниклим безвісти

Вічна пам’ять і слава Герою!

Фото – Маневицька селищна рада.

Волинь попрощалася зі снайпером, якого півтора року вважали зниклим безвісти

14 березня захисника Максима Дітмана з усіма військовими почестями поховали на рідній Маневиччині

У містечку Маневичі Камінь-Каширського району громада попрощалася з полеглим військовослужбовцем Максимом Дітманом

Про це повідомляє Маневицька селищна рада.

«В журбі та скорботі сьогодні схилили голови жителі громади, проводжаючи в останню земну дорогу молодого земляка, відважного воїна, який загинув гідно виконуючи свій військовий обов’язок від рук ненависних загарбників», - йдеться у повідомленні.

29-річний снайпер розвідувального взводу десантно-штурмового батальйону 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Дітман Максим Юрійович  з початку травня 2022 року мужньо відстоював незалежність Батьківщини. У липні 2022 року виконуючи бойове завдання на Луганщині, боронячи Україну від військової агресії Росії, хоробрий боєць загинув.

Довгий час Максим рахувався безвісти зниклим. Тіло українського захисника було поховане у м. Дніпро на кладовищі військовослужбовців Збройних сил України, які загинули під час проходження служби у зоні бойових дій. А 14 березня захисника Максима Дітмана з усіма військовими почестями поховали на рідній Маневиччині.

Траурна церемонія прощання та літургія за загиблим відбулася у храмі Святих мучениць Віри Надії Любові та їх матері Софії.

Максима Дітмана з усіма військовими почестями поховали на рідній Маневиччині.

... З портрета із чорною стрічкою присутнім усміхався молодий чоловік, який будував плани на майбутнє, вдихав кожну мить життя, мріяв, кохав… Жив з вірою у Перемогу і наближав її ціною власного життя.

Поруч із труною – жінки в чорній тузі. Мама, яка втратила у цій страшній війні єдиного сина, кохана дружина, яка залишилася без надійної чоловічої опори та підтримки… Маленька донечка, яка буде пам’ятати свого тата-Героя тільки зі світлин та відео.

Траурна церемонія прощання та літургія за загиблим відбулася у храмі Святих мучениць Віри Надії Любові та їх матері Софії. Щемливі звуки духового оркестру на кладовищі пронизували повітря, в очах рідних, друзів, побратимів, маневичан гіркі сльози і жменька землі від кожного з присутніх.

На Алеї Героїв над гранітними пам’ятниками майорять синьо-жовті стяги. Багато стягів. Вже багато… Ціна незалежності, перемоги та звільнення українських земель від ворожої навали окупантів дуже висока – щоденно у боях гинуть найкращі сини та доньки української держави.

У молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Світла шана захиснику за його самовідданість та хоробрість. Щирі співчуття рідним та близьким» – зазначають на фейсбук-сторінці Маневицької селищної ради.

Фото – Маневицька селищна рада.
Фото – Маневицька селищна рада.
Фото – Маневицька селищна рада.
Фото – Маневицька селищна рада.

 Фото – Маневицька селищна рада.

Фото – Маневицька селищна рада.

 Фото – Маневицька селищна рада.

Фото – Маневицька селищна рада.
Фото – Маневицька селищна рада.
Фото – Маневицька селищна рада.

 Читайте також: У Луцьку попрощались із полеглим захисником України Дмитром Струком.

Реклама Google

Telegram Channel