Курси НБУ $ 40.55 € 43.52
У місті на Волині відкрили виставку картин дружин загиблих Героїв (Фото)

Терапія творчістю.

Фото надане організаторами

У місті на Волині відкрили виставку картин дружин загиблих Героїв (Фото)

Її назва – досить символічна: «Малюю серцем»

У місті, з якого на Волині розпочалась серія арт-терапевтичних майстер-класів для дружин полеглих Героїв, відкрито експозицію з 35 картин, створених волинянками в рамках проєкту «Жива. Справжні історії кохання».

 

 Започаткував проєкт уродженець Нововолинська, президент Благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимир Гавриш.

Виставку урочисто відкрили у холі Нововолинського міського палацу культури, що на бульварі Шевченка, 6. Відвідати її зможуть усіх охочі до 28 березня (у будні та вихідні – з 9 до 18.00).

Серед робіт представлені картини учасниць проєкту «Жива» з Нововолинська, Володимира, Благодатного, Ковеля, Камінь-Каширського та Луцька. До слова, у лютому картини виставляли у Волинському обласному драматичному театрі імені Лесі Українки в обласному центрі, де їх, зі слів організаторів, мали змогу оглянути близько 5000 глядачів.

Кожне полотно, написане волинянками – це посвята коханому чоловіку, згадка про почуття, які були натхненням для обох і мають стати провідником через горе втрати у майбутнє.

 

 У місті залізничників реалізовувати художній задум на полотні дружинам Героїв допомагала професійна художниця Олена Киця. Для більшості жінок це був перший досвід живопису, але завдяки великому бажанню вивільнити свої емоції на полотно та створити картину, вийшли досить майстерні та натхненні роботи.

Авторки картин – рідні легендарних військових: дружина кіборга Валерія Гонти, дружина командира штурмової бригади Олександра Філона, мама Маріса Камінського, дівчина «небесного фотографа» Максима Бурди, дружина «азовця» Віталія Шевчука, тіло якого –  досі у Маріуполі...

Участь у відкритті виставки взяли Нововолинський міський голова Борис Карпус, президент всеукраїнського Благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимир Гавриш, керівники громади Володимирського району, учасниці проєкту з усієї Волині, культурні діячі та представники бізнесу. 

 

 Підготувала Світлана ЗОЗУЛЯ.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: «Човен, мій човен...»: у музеї на Волині розповіли про найстаріший експонат (Відео).

Реклама Google

Telegram Channel