![На Волині провели в останню путь загиблого Героя Олега Терещука](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/oo/pfwfvr-jq2xidxqpiluyygzvnqg64nmpy4rcoot.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
На Волині провели в останню путь загиблого Героя Олега Терещука
Про це повідомили в Колківській громаді
«16 березня, у с. Тельчі попрощалися та провели в останню дорогу Захисника України ТЕРЕЩУКА ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА!
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати та нехай добрий, світлий спомин про Олега стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував, - йдеться у повідомленні. - Ми завжди будемо пам'ятати його мужність, героїзм та відданість своїй країні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/hw/5crfe3-0x0-1290x768-qhrvt5pezoj5mkjwcks6rfquh5nnchwl.jpg)
Вічна памʼять, честь та доземний уклін!
Герої не вмирають!
Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі».
Олег Терещук - жителя село Деревок Любешівської громади. За рішенням родини, місце останнього спочинку воїна - село Тельчі Колківської громади, де проживає його дружина.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/wp/ryeptl-0x0-1200x1600-j25bsjmnv2ixgo4em4llk3uezmhlrwp6.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)