![За втручання прокуратури із суб’єкта господарювання до місцевого бюджету стягнуто понад 5 млн грн безпідставно набутих коштів](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/e/ae/5zowlj-257x0-975x650-kvxwf6ooirnp7nizdtwpnyiirmjnyaee.jpg)
Сторони з порушенням законодавства уклали 12 додаткових угод до договору, згідно з якими вартість електроенергії збільшилась на понад 140 % за відсутності для того підстав.
За втручання прокуратури із суб’єкта господарювання до місцевого бюджету стягнуто понад 5 млн грн безпідставно набутих коштів
Господарський суд Волинської області задовольнив позов Волинської обласної прокуратури в інтересах Луцької міської ради, Західного офісу Держаудитслужби до КП «Луцьксвітло» та дочірнього підприємства КП «Луцькводоканал» про стягнення в дохід місцевого бюджету понад 5 мільйонів гривень
Прокурори з'ясували, що за результатами тендеру із постачальниками електроенергії було укладено договір про надання послуг у 2021 році.
Згодом сторони з порушенням законодавства уклали 12 додаткових угод до договору, згідно з якими вартість електроенергії збільшилась на понад 140 % за відсутності для того підстав.
Це призвело до неефективного використання бюджетних коштів, оскільки обсяг поставки електроенергії істотно зменшився.
За втручання прокуратури з постачальника стягнуто до місцевого бюджету усі безпідставно набуті ним кошти.
Пресслужба обласної прокуратури
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)