Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
У селі на Волині відкрили пам'ятну дошку полеглому Герою-вчителю (Відео)

Вічна слава і память Герою!

Фото: Фейсбук.

У селі на Волині відкрили пам'ятну дошку полеглому Герою-вчителю (Відео)

У Підрічанській гімназії Камінь-Каширського району відкрили пам'ятну меморіальну дошку загиблому Герою української держави, вчителю – Василю Філозофу

22 березня 2024 року в село Підріччя, до рідної школи загиблого воїна України Василя Григоровича, з'їхалися рідні та близькі люди, представники влади, прийшли вчителі, учні.

Про це повідомляє Камінь-Каширська міська об'єднана територіальна громада.

23 березня Захисник мав би зустрічати свій день народження в колі родини, проте клята війна безжально забрала його життя. Боєць загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Першотравневе на Харківщині 7 листопада 2022 року.

У знак вічної згадки, шани і вдячності у Підрічанській гімназії, де працював Василь Філозоф, за підтримки Камінь-Каширської міської ради встановили пам'ятну меморіальну дошку.

Найкращими спогадами про талановитого, мудрого, шляхетного, толерантного, розумного вчителя, справжнього патріота нашої країни, поділилися освітяни – керівник управління гуманітарної політики Сергій Лукашук та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Кузьмич.

Сергій Володимирович та Людмила Олександрівна висловили щиросердечну вдячність мамі Героя – Ганні Василівні за гідне виховання сина, згадали про вагомий внесок вчителя у виховання підростаючого покоління.

Відтепер погляд хороброго військовослужбовця з пам'ятної дошки буде зустрічати та проводжати учнів, вчителів і всіх людей, які проходитимуть повз, а також нагадуватиме завдяки кому наша Україна вільна.

На жаль, Герої таки помирають, але пам'ять про них лишаться жити вічно у людських серцях.

Василю Григоровичу Філозофу назавжди 47!

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel