![На Волині дітям організували арт-реабілітаційний табір](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/h/h5/gqs7nl-0x0-1278x852-fy56sorvwj3d4ttxzvu6wc7plfy7uh5h.jpg)
Так тримати!
На Волині дітям організували арт-реабілітаційний табір
З початку широкомасштабного вторгнення на Волині працює благодійний арт-реабілітаційний проєкт «Теплі долоні», який зігрів уже 800 дітей особливої долі
А саме – дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-ВПО, дітей, чиї батьки загинули на війні, дітей, батьки яких воюють на фронті, вихованців притулків та центру соціально-психологічної реабілітації.
Про це повідомляє Волинська обласна державна адміністрація.
Наразі триває 16-й заїзд, який влаштували для найменших мешканців області. Цього разу у таборі перебуває 50 вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Їх супроводжують 15 тренерів.
Варто зазначити, що до заходу залучили професійних спеціалістів: психологів, арт-терапевтів, спортивних тренерів, духівника, художників і майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, а також медичних працівників.
Впродовж десяти днів діти отримують духовний, медичний та психологічний супровід і долучаються до різноманітних майстер-класів.
Основна ціль проєкту – подарувати щасливе дитинство в цей важкий для України час та наповнити життя дітей з важкими життєвими обставинами радістю, любов’ю, милосердям та позитивними емоціями.
Також важливим акцентом в програмі є зняття гострого стресу, соціалізація і адаптація дітей до нових життєвих умов.
Благодійний арт-реабілітаційний проєкт для дітей «Теплі долоні» організували ГО «ПЯТЕРНЯ» в Центрі Інтеграції «Замлиння» за підтримки благодійного фонду з Америки «Українського культурного гуманітарного інституту», БФ «Леся юа» та служби у справах дітей ОДА.
Вдячні усім партнерам за безцінну допомогу дітям, яку вони надають. Особлива подяка керівниці арт-студії «ПЯТЕРНЯ» Тетяні Мялковській, яка з початку війни проводить такі арт-терапевтичні табори.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/uf/fhr7ff-0x0-1280x852-dnazpknldhisyu6b4bdztdyzegzgbufp.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/mf/nkby62-0x0-1280x852-pzrkrq7zfcr7oxlxs4gwkp4hmpbh6mft.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Громада на Волині отримала грант від Фонду Порошенка.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)