Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Зеленський заявив, що через брак озброєння ЗСУ не готові до нового наступу росіян

Володимир Зеленський.

Фото сайт Президента України.

Зеленський заявив, що через брак озброєння ЗСУ не готові до нового наступу росіян

Президент закликав збільшити військову допомогу Україні, щоб ЗСУ могли протистояти росіянам

Сили оборони України через брак озброєння поки не готові до ще одного великого наступу РФ, який заплановано на початок літа. Про це президент Володимир Зеленський заявив 28 березня в інтерв'ю CBS, пише Захід.НЕТ.

За його словами, російські військові активно готують новий великий наступ. За його словами, цього варто очікувати в червні 2024 року. Незважаючи на труднощі, Силам оборони вдається утримувати російських окупантів. Але, за словами Зеленського, вони не готові захищатися від іншого великого російського наступу, який очікується в найближчі місяці. Президент наголосив, що на сьогодні українським військовослужбовцям не вистачає снарядів, артилерії, боєприпасів та іншого озброєння.

«А до цього нам потрібно не тільки підготуватися, нам потрібно не тільки стабілізувати ситуацію, тому що партнери інколи дійсно радіють, що ми стабілізували ситуацію. Нам потрібна допомога зараз», – заявив Зеленський, коментуючи блокування військової допомоги з боку США.

Зеленський попередив, що якщо Україна програє в цій війні, тоді російський диктатор Володимир Путін піде ще далі - до Казахстану, країн Балтії, Польщі та Німеччини. Український президент пояснив, що Путін горить ідеєю відновити колишній СРСР.

Реклама Google

Telegram Channel