Курси НБУ $ 40.55 € 43.45
Конкурс соціальних проектів: у Луцьку визначили трьох переможців

Метою конкурсу є розвиток партнерства з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування.

Фото Луцька міська рада.

Конкурс соціальних проектів: у Луцьку визначили трьох переможців

У Луцькій міській територіальній громаді відбувся конкурс проєктів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства

Метою конкурсу є розвиток партнерства з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та залучення їх до вирішення соціальних проблем жителів Луцької міської територіальної громади, надання соціальних послуг. Реалізація рішення про проведення конкурсу не вимагає додаткових витрат із бюджету Луцької міської територіальної громади. Кошти виділятимуть у межах програми підтримки та розвитку громадських організацій соціального спрямування на 2021-2025 роки, інформує Луцька міська рада.

 

 Після детального вивчення конкурсних заявок, члени комісії, на чолі з заступником міського голови Іриною Чебелюк, визначили три проєкти-переможці, а саме:

«Жіночими руками в допомогу ЗСУ», метою якого є виготовлення зручного і надійного одягу та амуніції для бійців Збройних сил України. Важливим аспектом є те, що до реалізації Проєкту залучатимуться внутрішньо переміщені особи та люди з соціально вразливих груп населення, що дасть змогу не лише займатися важливою справою, а й опанувати професію кравця. Автором та керівником проєкту є Волинський обласний благодійний фонд підтримки Луцького центру професійно-технічної освіти.

«Школа адаптації» для батьків та дітей з інвалідністю. ГО «Об’єднання батьків дітей хворих на цукровий діабет «Інсулін» спільно з кафедрою загальної та клінічної психології та кафедрою педагогічної та вікової психології ВНУ імені Лесі Українки організують осередок для батьків, чиї діти хворіють на цукровий діабет І типу, щоб допомогти їм опанувати ефективними навичками самоконтролю і успішної компенсації діабету з урахуванням медичних показників, пропрацювати психологічно із проблемою прийняття хвороби, отримати навички ефективних технік та методик стабілізації емоційного стану, відчути підтримку інших батьків, які вдало реалізовують знання в житті, що зменшує ризик виникнення ускладнень спричинених хворобою. Проєктом передбачається написання методичних рекомендацій для сімей. Здобутими знаннями та досвідом вони зможуть ділитися з тими, хто цього потребує.

«Екокультурний простір «ПриСтань» як елемент забезпечення змістовного дозвілля дітей та молоді Луцької територіальної громади та засіб інтерпретації локальної екоспадщини». Автор — ГО «Спільна справа+». Проєкт передбачає створення простору взаємодії місцевого населення з власною локальною екоспадщиною, посилення комунікаційних зв’язків всередині громади та формування передумов для змістовного та свідомого проведення дозвілля дітей і молоді у літній період. Проєкт направлений на популяризацію тематики річкової спадщини Луцької територіальної громади, посилення її туристичної привабливості, розвиток людського капіталу сільських територій, через реалізацію заходів інтелектуального та креативного розвитку дітей та молоді.

Бюджет кожного проєкту становить — 80 тис. грн.

Реклама Google

Telegram Channel