Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Волинську 100-ту окрему бригаду тероборони реорганізовують у 100 омбр

«Сотка» лишається «соткою» і продовжує впевнено крокувати до Перемоги.

Фото: Фейсбук.

Волинську 100-ту окрему бригаду тероборони реорганізовують у 100 омбр

Волинська бригада тероборони пройшла більш ніж достойний бойовий шлях

100 окрема бригада територіальної оборони вже історія – на її місці постає 100 окрема механізована бригада.

Про це поінформували на сторінці 100-ої бригади

Вже у березні-квітні 2022 року один з наших батів – батальйон Луцького району – виконував завдання безпосередньо в зоні ведення бойових дій.

На початку березня 2023 року Луцький батальйон вирушив на Бахмутський напрямок. За місяць – на початку квітня 2023-го – управління бригади та інші чотири батальйони (Ковельський, Камінь-Каширський, Володимирський та батальйон Луцького району) приступили до виконання бойових завдань на Лиманському напрямку.

За понад рік перебування на сході України підрозділи 100 обр ТрО успішно виконували і виконують бойові завдання на Бахмутському, Куп’янському, Сіверському та Лиманському напрямках.

За цей час волинські тероборонівці не здали жодної позиції і не зробили жодного кроку назад. На початку грудня 2022-го командиру 100 обр ТрО, полковнику Руслану Ткачуку було вручено Бойовий Прапор бригади, 28 липня 2023-го – почесну відзнаку до Бойового Прапора «За мужність та відвагу».

Бойові успіхи бригади не могли лишитися непоміченими: Командування Збройних Сил України ухвалило безпрецедентне рішення реорганізувати 100 обр ТрО в 100 омбр.

100 окрема бригада територіальної оборони вже історія – на її місці постає 100 окрема механізована бригада.

«Сотка» лишається «соткою» і продовжує впевнено крокувати до Перемоги – тепер уже в статусі 100 окремої механізованої бригади!

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel