Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
На Волинь на щиті повертається Андрій Новосад

Вічна пам'ять Герою.

Волинь-нова

На Волинь на щиті повертається Андрій Новосад

Рідні та близькі кілька місяців сподівались на диво

Сумна звістка сколихнула Туропинську громаду, що в Ковельському районі – до лав Небесного війська приєднався Герой-захисник, мужній боєць, у минулому - випускник Туропинської гімназії, Новосад Андрій Васильович

Про це повідомили в навчальному закладі.

«Завтра (31 березня – РЕД.), після місяців очікування й віри рідних та односельчан у диво, він «На щиті» повертається до рідного дому.

Патріот України, Андрій Васильович добровольцем пішов на військову службу у серпні 2023 року та стояв на захисті своєї землі, віддано боровся з російськими окупантами і вірив у Перемогу.

Він був люблячим сином та батьком, завжди дбав про свою родину, робив все можливе, щоб діти росли здоровими та щасливими. Мав багато друзів, був надзвичайно позитивною та доброзичливою людиною, завжди готовою підтримати інших.

Мужній та сміливий, небайдужий до долі своєї країни - саме таким він залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Працівники Туропинської гімназії висловлюють щирі співчуття родині і близьким загиблого. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести Вам пекучий біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі…

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!», - йдеться у повідомленні.

 

 

Telegram Channel