Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Картини, які створили рідні загиблих Героїв у Ковелі, представлять на благодійному аукціоні в США

Учасники зустрічі імпровізували на полотні, самі придумували сюжет картини.

Фото: Фейсбук.

Картини, які створили рідні загиблих Героїв у Ковелі, представлять на благодійному аукціоні в США

У Ковелі для родин полеглих Героїв провели заняття з арт-терапії

Для проведення заходу керівниця ГО «Зігрій душу» Анна Лисакова запросила художницю, арт-терапевтку, громадську діячку Тетяну Мялковську. Жінка працює з ветеранами, рідними полеглих захисників, військовими з 2014 року, з перших днів війни - у проєкті «Теплі долоні».

Про це інформують у Ковельській міській раді.

Учасники зустрічі імпровізували на полотні, самі придумували сюжет картини. Результат вийшов досить несподіваним і красивим. Важко зрозуміти, де малювали діти, а де творили дорослі. Мистецтво – для усіх можливість поринути у світ позитивних емоцій, познайомитись з власним «я».

«У нас відбувався контакт з собою через малярство, колір, предметний живопис. Інтуїтивну картину ми наповнили значущими словами та символами, що направляють на гарні емоції» - розповідає пані Тетяна.

Важливо, що роботи, які були написані на занятті, мають свою особливу місію. Спочатку їх презентують на виставці у Києві, яка проходитиме у рамках турніру з гольфу.

Ціль змагань - збір коштів на поїздку української ветеранської команди до США. Наші військові матимуть змогу зіграти в першокласному гольф-клубі, Andrews Air Force Base у Вашингтоні.

Картини ковельських «митців» в Америці будуть представлені на благодійному аукціоні. Виручені за них кошти ГО «Зігрій душу» планує використати на літній відпочинок дітей із родин наших Героїв.

Ось така унікальна історія, яку створюють люди, допомагаючи один одному. Вона бере початок у нашому рідному Ковелі, її продовження - в столицях України та Америки.

Такий інколи довгий буває шлях у доброї справи, бо реабілітації сьогодні потребує багато українців. А особливо вона необхідна тим, хто втратив своїх рідних.

 
 
 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel