Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Волинські надзвичайники від норвезьких благодійників отримали гумдопомогу

Представники благодійного фонду також з’ясували інші нагальні потреби волинських надзвичайників та обговорили майбутню співпрацю.

Фото: Фейсбук.

Волинські надзвичайники від норвезьких благодійників отримали гумдопомогу

Для потреб аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Волинській області передали вогнегасники та спецодяг

Цей гуманітарний вантаж надійшов від Норвезької організації «Діти з України», які мають тісну співпрацю із Волинським благодійним фондом «Дитяча місія. Україна». Передали допомогу голова обласної ради Григорій Недопад  із керівницею благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмилою Лонюк. 

Про це інформує Волинська обласна рада.

«Усе це неодмінно стане у нагоді для укомплектування аварійно-рятувальних місій. Вогнегасники нам потрібні завжди, адже – це свого роду розхідники, яких багато не буває», - зауважив керівник підрозділу Віктор Абрамчук.

Перший заступник начальника ГУ ДСНС України в області Сергій Демидюк додав, що надана допомога знадобиться і піротехнічним підрозділам, які готуються до виїзду на розмінування територій у Харківській, Херсонській та Запорізькій областях.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність керівниці благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмилі Лонюк за багаторічну та плідну співпрацю. «Скандинавська місія є нашим надійним партнером, а з початком великої війни в Україні ця взаємодія посилилася та стала ще більш ефективною. Усі наші запити, які стосуються підтримки сил оборони, вразливих верств громадян чи дітей, були почуті. Обсяг уже наданої гуманітарної допомоги дуже великий. І розраховую, що наше партнерство триватиме й надалі», - наголосив він.

Представники благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» також з’ясували інші нагальні потреби волинських надзвичайників та обговорили майбутню співпрацю.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel