Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Відомий артист з Луцька  у день свого 38-річчя здивував кардинальною зміною іміджу

Монатік.

Волинь-нова

Відомий артист з Луцька у день свого 38-річчя здивував кардинальною зміною іміджу

Співаку Дмитру Монатіку в понеділок, 1 квітня, виповнилося 38 років

 У день народження він вперше продемонстрував свою нову зачіску – музикант став блондином. За словами зірки, так звана криза середнього віку його не торкнулася, і пофарбував волосся він зовсім з іншої причини. 

Блондином Монатік планує зʼявитися у новому кліпі, який для нього знімає всесвітньо відома українська кліпмейкерка Таню Муіньо. Про це заслужений артист України розповів у бесіді з ведучими «Сніданку з 1+1», пише Обозреватель. 

Розкривати деталей Монатік не став, проте натякнув, що результат прихильники побачать уже зовсім скоро. 

 

 У святковому ефірі ведучі пригадали, як співак приходив до них у студію на старті своєї карʼєри, будучи 27-річним хлопцем, тобто понад 10 років тому. Зміни, які сталися за ці роки, абсолютно разючі й кожному помітні. Тим паче на контрасті зі зміною кольору волосся. Утім, за словами самого виконавця, він помічає та відчуває не стільки зовнішню трансформацію, скільки внутрішню. 

«Змінилося і в голові, і в душі. Прикольно, насправді, подивитися на того молодика, який так сильно хотів донести всім свою музику. І в принципі це все вдалося», – прокоментував музикант. 

Щодо швидкоплинності часу й «старіння», то Монатік запевняє – його це не лякає. 

«Я, чесно, не знаю... Голову пофарбувати – це криза середнього віку? Я не відчуваю себе на 38. Мені здається, я на 26 зупинився десь. Принаймні, так себе відчуваю. Ні, старішати не боюся. Навпаки, страшно не побачити той вік», – запевнив артист. 

Реклама Google

Telegram Channel