![У місті на Волині побував віце-спікер Сейму Литви](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/gn/god4zi-r4kswqnqg7vb5a4lfsu4gusxpp247gnc.jpg)
Разом - до перемоги!
У місті на Волині побував віце-спікер Сейму Литви
Про це повідомив мер Володимира ігор Пальонка
«Сьогодні вчергове радо вітали у Володимирі друзів із Литви – делегацію на чолі із віце-спікером Сейму Литовської Республіки Паулюсом Саударгасом.
Наше місто стало відправною точкою для литовських парламентарів у кількаденній поїздці Україною, впродовж якої їх супроводжуватиме співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Литвою, народний депутат Ігор Гузь.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/wk/z5fzgo-0x0-1280x853-ej24tye6cgsbqor7iizz47wu2kiqnwke.jpg)
Після зустрічі на кордоні продовжили спілкування з гостями в Агенції регіонального розвитку Прибужжя, де обговорили стан справ в державі, зокрема ситуацію на фронті, а також актуальні потреби наших військових.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/zg/i2hg6f-0x0-1280x853-qwfm6m2pautvccoqwbffityrpvmbtzgn.jpg)
Обмінялися корисними контактами з представником Асоціації індустрії оборони та безпеки Литви. Поміркуємо щодо того, як можна постачати в Україну литовські засоби РЕБ, які технічно найбільше підходять нашим захисникам.
Вкотре висловив вдячність литовським партнерам за постійну підтримку та допомогу нашій державі у важкий час воєнного стану», - зазначив міський голова.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/j6/4jhecc-0x0-1280x853-jhoubo5zj2qzvyb3tzvg7fkydvhsyj6d.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)