Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Порошенко відправляє в одну з інженерних бригад екскаватори – будуватимуть фортифікації

«Ми даємо не тільки бульдозери, не тільки екскаватори, йдуть і бензопили, і все необхідне обладнання».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко відправляє в одну з інженерних бригад екскаватори – будуватимуть фортифікації

Вісім екскаваторів, які купив Петро Порошенко, відправляють на фронт в одну з інженерних бригад, щоб будувати фортифікаційні споруди

Як розповів п’ятий Президент, окрім землерийної техніки військовим передадуть інше необхідне обладнання. За його словами, контрактувати техніку для будівництва почали ще у жовтні минулого року, інформує eurosolidarity.  

«За моєю спиною знаходяться потужні екскаватори, грейдери, навантажувачі. Чотири з них вживані, але повністю обслужені нашою командою. А чотири – абсолютно нові. Вони повністю підготовлені, пофарбовані, обладнані, обслужені і з завтрашнього дня вирушають на Схід в склад однієї з інженерних бригад, де починають роботи з будівництва фортифікаційних споруд», – говорить Порошенко.

 

 Він зауважив, що влада надто пізно почала виділяти кошти для оборонних споруд. «Лише в січні, через два роки повномасштабної  війни була прийнята постанова уряду про виділення перших коштів, хоча дорожнє будівництво вони не припиняли. В лютому був виділений основний транш, два дні тому ще виділили 5 млрд грн», – констатує Порошенко.

«Ми даємо не тільки бульдозери, не тільки екскаватори, йдуть і бензопили, і все необхідне обладнання – для того, щоб якнайшвидше побудувати фортифікаційні споруди», – зазначає Петро Порошенко.

 

 «Наступну партію ми будемо мати вже на наступному тижні. Ми зробимо все можливе для того, щоб встигнути до російського наступу. Для того, щоб ніякі КАБи, ніяка артилерія не змогла зсунути нас, щоб ми фортифікаційними спорудами, по-перше, захистили солдат, захистили українську землю», – наголошує лідер партії.  

Раніше «Європейська Солідарність» ініціювала створення у Верховній Раді ТСК з питань будівництва фортифікаційних споруд. Петро Порошенко закликав владу виділити кошти на оборонні укріплення ще у серпні 2023 року. «Була вимога щодо внесення змін до бюджету для різкого збільшення фінансування фортифікаційних споруд. Починаючи з жовтня з цього приводу були проведені три Ставки, були дані жорсткі доручення. Але побудова не розпочалася і грошей не було виділено», – нагадав Порошенко в інт ерв’ю Віталію Портникову.

«Зараз ми маємо іншу крайність – непрозоре виділення фінансування і дуже сильне затягування з введенням їх в експлуатацію. Ми не маємо цього часу. Термін, який був відведений для цього – два місяці. За два місяці ми мали здати цю позицію», – вважає Порошенко.

«Наша пропозиція, наша законодавча вимога щодо створення Тимчасової слідчої комісії по фортифікаційним спорудам не ставиться на голосування четвертий місяць. А це якраз та єдність, навколо якої ми маємо об’єднатися. Єдність навколо Збройних Сил і єдність навколо фортифікаційних споруд. Бо народ має право знати – темпи будівництва, де ми можемо підтримати і прискорити, знати прозорість фінансування для того, щоб як на «великому крадівництві» не набивали кишені ті самі особи. Вибачте, сьогодні мова йде про існування держави», – наголосив Порошенко.

Реклама Google

Telegram Channel