Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
В селищі на Волині на толоку вийшли лише школярі

Школярам вдячні за допомогу й небайдужість і сподіваються, що жителі селища візьмуть з них приклад і завершать розпочаті роботи в парку.

Фото: БУГ.

В селищі на Волині на толоку вийшли лише школярі

Поприбирати територію поблизу пам’ятного знаку «Герої не вмирають» та фотостел загиблих Героїв з місцевих мешканців прийшло лише кілька людей

Жителі Іванич проігнорували толоку, яку організувала ГО «Спілка матерів військовослужбовців Іваничівщини».

Про це пише БУГ.

Впорядкувати парк і алею, яка веде до пам’ятного знаку, жителів Іванич запросили 29-го березня. Організатори запланували цього дня поприбирати парк від сухого гілля, листя і сміття, посапати клумби, підживити квіти, а також обкопати саджанці дубів й підсадили нові. Однак толоку місцеві мешканці чомусь проігнорували.

Як розповіла голова ГО «Спілка матерів військовослужбовців Іваничівщини» Надія Рубан, явка дорівнювала – нулю. За її словами, прийшли лише кілька тих жительок селища, які завжди доглядають за квітами й декоративними кущами на клумбах в парку.

«Дякувати Богу і ЗСУ ми пережили ще одну зиму. В тривогах, очікуваннях, надіях і сподіваннях прийшла довгоочікувана весна. Блиснула сонечком, пригорнула теплом, подарувала надію на відродження, на продовження життя, дала силу і терпіння для нових справ. На жаль, не всім, посміхнулось те сонце, не у всіх очах жевріє надія. Деякі очі згасли назавжди.

Але наш обов’язок в тому, щоб не згасла пам’ять про тих, хто віддав своє життя за те, щоб ми зустріли цю весну. Нехай вона заквітує, хоча б у місці їхньої пам’яті. Нехай їхні фото споглядають відродження життя після зими. Клумби ми прибрали, підживили квіти, а мали надію, що і приберемо парк від сухого гілля і листя, як робили це в попередні роки, але не сталось, як гадалось», – зазначила Надія Рубан.

Але вже 3-го квітня на допомогу членам ГО «Спілка матерів військовослужбовців Іваничівщини» прийшли восьмикласники ліцею №1. Учні 8-Б і 8-В класів разом зі своїми класними керівниками Світланою Парафін і Тетяною Халімон, обкопали саджанці дубів в парку й підсадили нові, які привіз Євген Голодюк.

До слова, в жовтні минулого року учні 8-Б класу посадили гібіскуси поблизу будинку »Просвіта».

Надія Рубан вдячна школярам за допомогу й небайдужість і сподівається, що жителі селища візьмуть з них приклад і завершать розпочаті роботи в парку.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Волиняни проходять десятиденний курс самооборони (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel