Курси НБУ $ 40.65 € 43.55
Опитування: у лютому різко зменшилася кількість тих, хто схвалює діяльність Зеленського

Володимир Зеленський.

Волинь-нова

Опитування: у лютому різко зменшилася кількість тих, хто схвалює діяльність Зеленського

У лютому, порівняно з вереснем 2023 року, частка українців, які повністю схвалюють діяльність президента України Володимира Зеленського, знизилась з 42% до 22%, свідчать результати опитування

Такими є результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг»від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту, проведеного 17-21 лютого 2024 року

За результатами опитування, 22% українців повністю схвалюють діяльність президента. 15% навпаки, зовсім незадоволені діями Зеленського. 

Також, як свідчить інфографіка, оприлюднена соціологами, 41% респондентів відповіли, що «скоріше схвалюють» діяльність президента, а 18% — «скоріше не схвалюють». 4% українців зазначили, що їм складно відповісти.

Зазначається, що у вересні 2023 року повністю підтримували президента 42%. За п’ять місяців цей показник знизився на 20 процентних пунктів з 42% до 22%. 

 

 Довідка: Опитування проводилось з 17 по 21 лютого 2024 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера.

Всього було опитано 2000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше. Вибірка не включає українців, які зараз не перебувають в Україні. 

Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2.2%. Дослідження фінансувалося Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

УП.

Реклама Google

Telegram Channel