Курси НБУ $ 40.65 € 43.48
На 15 тисяч жителів прикордоння в Чернігівській області росіяни за рік випустили 15 тисяч снарядів – Зеленський

Володимир Зеленський.

Фото Гордон.

На 15 тисяч жителів прикордоння в Чернігівській області росіяни за рік випустили 15 тисяч снарядів – Зеленський

Президент України розповів про візит у Чернігівську область у своєму відеозверненні 5 квітня, яке він опублікував у Facebook

Володимир Зеленський заслухав доповіді військового й безпекового керівництва області та обговорив питання оборони, знищення російських ДРГ, протидію обстрілам.

«У всіх прикордонних районах проблематика однакова. Постійні російські знущання – обстріли, терор. На 15 тис. мешканців прикордонних громад Чернігівщини, які зазнають постійних таких ударів із Росії, терористи випустили 15 тис. снарядів за минулий рік. Не жаліють. Буквально кожну людину намагаються дістати – хочуть знищити все життя тут. І кожен, хто захищає наших людей, усі наші громади, усю нашу Україну, кожен у світі, хто допомагає Україні, – справжній оборонець життя», – сказав президент.

Він розповів, що провів координаційну нараду щодо Чернігова й області, де обговорювали багато соціальних питань, зокрема щодо відновлення. Домовилися прискорити розмінування аграрних земель. Також в області презентували програму для підприємців «Зроблено в Україні». 1,2 млрд грн додатково уряд спрямує за економічними напрямами в Чернігівській області, зазначив Зеленський.

Президент також відзначив прикордонників і подякував їм за оборону прикордонних областей.

Реклама Google

 

Telegram Channel