![У День добрих справ депутати Волиньради озеленили територію дитячого центру](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/2/dt/opso5d-0x0-2047x1365-5j4u4msi77ehbigi34z654woqwg6kdt2.jpg)
Так тримати!
У День добрих справ депутати Волиньради озеленили територію дитячого центру
Висаджували дерева на території дитячого центру комплексної реабілітації «Фенікс» депутати і голова Волиньради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт, парламентарка Ірина Констанкевич
До процесу також доєднались колектив і маленькі пацієнти медзакладу.
Про це пише Волинська обласна рада.
Генеральна директорка КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Ірина Горавська розповіла, що молоді саджанці замінять старий сад. Символічно, що ініціативу започаткували саме 9 квітня – у всесвітній день добрих справ.
«Дерева, які тут раніше росли, уже були старими та не приносили плодів. А наші маленькі пацієнти завжди радо куштували фрукти, крім того в центрі є овочесховище. Тож виникла ідея старі дерева прибрати, оздоровити ґрунт та закласти новий сад. Впевнена, що він буде квітнути, рости і щедро плодоносити», - розповіла Ірина Горавська. Керівниця медоб’єднання також запропонувала оголосити конкурс, під час якого виберуть назву для саду та напишуть історію його створення. До слова, тут висадили понад 100 саджанців яблунь і груш.
«Це саджанці , вирощені тут, на Волині, одним із фермерів. Вони приживуться і будуть тішити врожаями, яким насолоджуватимуться діти. І заради їхнього щастя, їхньої усмішки ми, дорослі, і повинні робити такі справи», - підкреслив Григорій Недопад.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/c2/ttyks7-0x0-2048x1366-jhlsdrw3smiab4xx6gguvsz2lvpdac2n.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/hf/lhlsto-0x0-2048x1365-pwxgjfaka5rmqrby4tpg4qwfwebewhfx.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)