Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
12 поліцейських офіцерів громад на Волині отримали службові автомобілі

на Волині уже працює 61 поліцейський офіцер у 44 громадах, усі мають службові автомобілі та необхідні речі для виконання обов’язків.

Фото: Фейсбук.

12 поліцейських офіцерів громад на Волині отримали службові автомобілі

Машини придбані за кошти органів місцевого самоврядування

Начальник ОВА Юрій Погуляйко разом з очільником Головного управління Нацполіції у Волинській області Юрієм Крошко вручили ключі від новеньких службових авто 12-ом новоспеченим поліцейським офіцерам Олицької, Колківської, Берестечківської, Заболотівської, Сереховичівської, Литовезької, Володимирської, Локачинської, Павлівської, Турійської, Камінь-Каширської та Сошичненської громад.

Про це повідомляє Волинська ОВА.

Поліція провела відбір й навчання офіцерів, надала необхідні спецзасоби та забезпечує їх заробітною платою.

Юрій Погуляйко зазначив, що швидке реагування на небезпечні події та кримінальні порушення – це першочергове завдання поліції. А поліцейські офіцери, які служать та живуть на територіях своїх громад можуть ефективніше реагувати на кожне звернення й надавати кваліфіковану допомогу волинянам, якщо забезпечені сучасними автомобілями.

Відтак, на Волині уже працює 61 поліцейський офіцер у 44 громадах. Усі вони мають службові автомобілі та усі необхідні речі для виконання обов’язків. Також віднині в області функціонує 49 поліцейських станцій.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізують в області з 2019 року. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працює на цій території, але й живе там.

До обов’язків офіцерів громад належить: патрулювання, бесіди з учнями в школах, встановлення адміністративного нагляду за раніше судимим особами, реагування на заяви та повідомлення громадян, здійснення контролю за дотриманням правил дорожнього руху тощо.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Вночі волинські патрульні натрапили на п'яного велосипедиста, який «відпочивав» на дорозі (Відео).

Реклама Google

Telegram Channel