Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Журналіст-доброволець: «Повернусь, коли ми виженемо окупанта»

Андрій Соломка.

Фото Прямий.

Журналіст-доброволець: «Повернусь, коли ми виженемо окупанта»

Ведучий «Прямого» Андрій Соломка добровільно мобілізувався у ЗСУ

Про це журналіст розповів в етері «Прямого». «Друзі, я приєднуюсь до Збройних сил України. Це моє рішення, це те, до чого я готувався і, очевидно, готовий. Я хочу висловити величезну подяку всій команді «Прямого» каналу. Велика честь була працювати з вами й продовжуємо, звісно, працювати, бо я нікуди не звільняюся. Тільки-но виженемо орків, одразу будемо продовжувати наші етери в такому складі, як було до сьогодні», – каже Андрій Соломка.

 Він подякував колегам, які, попри складний час, продовжують створювати якісний контент. «Я дякую всій команді просто неймовірно, тому що це та команда, яка відреагувала на виклики всі, які нині існують щодо «Прямого» каналу, попри повномасштабне вторгнення Російської Федерації на територію України. Це та команда, яка забезпечує роботу Прямого каналу, і завдяки якій ви маєте змогу щодня вмикати нас і дивитися наші етери», – додав ведучий.

«Я хочу, друзі, подякувати вам, шановні глядачі, тому що завдяки вам ми продовжуємо працювати і будемо продовжувати. Попри все, нас ніхто не зможе зупинити, ніхто не зможе нас зламати, ніхто не зможе змусити нас замовкнути, доки є ви, наші шановні глядачі», – зазначив Соломка.

При цьому ведучий «Прямого» закликав співгромадян і надалі допомагати Збройним силам України. «Насамкінець хочу попросити вас, що в часи, коли здається, що ця безпросвітна темрява поглинає все навколо, не розгубіть світло всередині самих себе. Це те, що рухає українську націю і рухало завжди. Це те, що мотивує нас боротися за вільну Україну, яку треба зберегти для наших нащадків. Це ми і маємо робити кожен на своєму місці, тому дуже вас прошу, коли бачите якийсь збір, обов’язково закиньте декілька гривень, якщо є змога. Якщо немає змоги, просто запостьте для того, аби інші задонатили», – наголосив журналіст.

ДО РЕЧІ

Два роки тому, 4 квітня 2022-го, «Прямий», «5 канал» та «Еспресо» вимкнули з цифрової мережі Т2 і запустили на цих частотах трансляцію телемарафону. Як неодноразово заявляв п’ятий Президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко, відключення телеканалів «Прямий», «5 каналу» та «Еспресо» від цифрового мовлення не сприяє майбутньому членству України в ЄС та збереженню єдності суспільства у протистоянні російському вторгненню. Крім того, на його думку, свавілля щодо телеканалів, які мають незалежну, але державницьку позицію, сприяє «путінізації» України.

Реклама Google

Telegram Channel