Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Понад сотню врятованих ляльок-мотанок з Бахмута виставили у Луцьку на благодійний продаж

Виручені від продажу кошти передадуть для потреб 14-го окремого мотострілецького батальйону.

Фото: suspilne.media.

Понад сотню врятованих ляльок-мотанок з Бахмута виставили у Луцьку на благодійний продаж

Під час благодійного марафону «Великдень зігріває душі» у Луцьку стартував продаж ляльок-мотанок, які військові 14 окремої механізованої бригади знайшли у зруйнованому Бахмуті на Донеччині

Нині благодійні ляльки-мотанки можна придбати в обласній бібліотеці для юнацтва.

Про це розповіла Суспільному співорганізаторка марафону Алла Єфремова.

Ляльок-мотанок з Бахмута волонтерам передала вдова загиблого військовослужбовця Ірина Смірнова — засновниця проєкту для дружин та матерів військових «Нить продовження життя». Вона створює вишиті стрічками сорочки, кошики, сукні, навчає цьому мистецтву жінок.

«Хлопці (військові — ред.) відходили з міста і побачили, що розкидані багато ляльок, вони в болоті були і перша думка була – не дуже хотілось брати, бо це чиєсь, а з іншої сторони вони розуміли, що ляльки приречені, якщо залишаться тут. Вони їх позбирали і врятували три великі коробки цих прекрасних мотанок», — говорить жінка.

Всього у Луцьк привезли більше сотні врятованих на передовій ляльок. Виручені від продажу кошти передадуть для потреб 14-го окремого мотострілецького батальйону.

Зі слів Алла Єфремової, благодійний марафон триватиме до Великодніх свят. Окрім ляльок-мотанок є також інші лоти. Станом на 11 квітня вдалося зібрати понад 21 тисячу гривень.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel