![Порошенко передав FPV-дрони «Пегас» бійцям штурмового батальйону «Да Вінчі»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/ve/6uvco3-kmoer2ifak36ctqjcx4artwnioopivei.jpeg)
«Легенди. Воїни, яких ви бачите на фото, пройшли всі найгарячіші точки цієї війни».
Порошенко передав FPV-дрони «Пегас» бійцям штурмового батальйону «Да Вінчі»
Петро Порошенко на східному напрямку передав будівельну техніку, FPV-дрони, «Мавіки», пересувні майстерні та інше спорядження підрозділам інженерних військ, танкістам і штурмовикам
«Легенди. Воїни, яких ви бачите на фото, пройшли всі найгарячіші точки цієї війни. Дехто – з 2014, дехто – вже після повномасштабного вторгнення. Всі – добровольці, і такої Сили Духу, що швидше зігнеться метал. Легендарна 67 бригада, 1 окремий штурмовий бат «Да Вінчі», в якому служать мої близькі друзі і члени «Братів по Зброї», – розповів пʼятий Президент на своїй сторінці у Facebook.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/4/sm/oohsrd-0x0-1024x683-ujxo4mqtbcywr3o3dgmr5thsgkaxesm4.jpeg)
«Воїни, які вперто стоять на позиціях попри те, що ворог тисне і пре. Ми привезли їм сотню FPVшок «Пегас». При дефіциті снарядів, який сьогодні маємо, — це найпотужніший елемент бойової роботи. Передали і наш надійний ПАРМ на базі DAF Layland та прально-душовий комплекс», – пише Порошенко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/vf/3rqzhx-0x0-1024x683-m7ut2d4rndrhg4ctaxmrzr3hhfw6dvfn.jpeg)
«Для роботи і вдень, і вночі танкістам 3-ї окремої танкової бригади потрібні Мавіки різної модифікації. Тому, окрім пересувної авторемонтної майстерні, ми привезли і DJI Мavic», – показує Петро Порошенко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/wn/nshfip-0x0-1024x683-l3vynezu6gpjsovt3cb2mkp2bcovpwn7.jpeg)
«І, звісно, фортифікації. Ми привезли екскаватори, які забезпечуватимуть роботу сил підтримки безпосередньо на «передку». Передаємо їх 47-ій та 48-ій інженерним бригадам. Так наша команда продовжує роботу з побудови фортифікаційних споруд на Сумщині, а тепер і на Сході. Бо ворог скалить зуби, погрожуючи наступом. Вірю, що єдине, що їх чекає, — це отримати по зубах», – резюмує Петро Порошенко.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/ij/5aky36-0x0-1024x683-xsedlctzdglz4l4keguc7bzgpfjdsiju.jpeg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)