Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
У Третій штурмовій різко відреагували на слова Макрона про «олімпійське перемирʼя»

Героям слава!

Фото ТСН.

У Третій штурмовій різко відреагували на слова Макрона про «олімпійське перемирʼя»

Жорін розповів, як Франція та інші країни можуть посприяти миру в Україні

Президент Франції Емманюель Макрон сподівається домовитися про припинення вогню в Україні, Ізраїла та Судані на період Олімпійських ігор, які пройдуть у Парижі з 26 липня по 11 серпня.

Заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін відреагував на ідею французького президента, пише ТСН.

«Єдиний варіант для Франції, чи будь-якої іншої країни посприяти миру в Україні, добре відомий тому ж Макрону — відправити нам засоби ППО, техніку, а можна й військовий контингент. Тим більше, французьке суспільство, судячи з соцопитувань, готове до цього», — зазначив Жорін.

Офіцер наголосив, що чергова ініціатива про припинення вогню на певний період – «це вже навіть не смішно». «Пізд***жа за ці 10 років ми чули достатньо. Мабуть Заходу хочеться отримати сотий урок про те, що росіяни демонстративно порушують всі обіцянки, принижуючи тих, хто в них повірив», — додав Жорін.

Нагадаємо, президент Франції Емманюель Макрон заявив про свою ініціативу щодо припинення вогню в основних конфліктах, які тривають у світі, зокрема в Україні, на час проведення Олімпійських ігор-2024 та розраховує на допомогу президента Китаю Сі Цзіньпіня у цьому питанні. 

Реклама Google

Telegram Channel