![В райцентрі на Волині облаштують дві громадські вбиральні - мер](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/dk/kjzuiv-in4gp4ylblkqnma7kvkyzhiowrwnzdk7.jpg)
Ігор Пальонка.
В райцентрі на Волині облаштують дві громадські вбиральні - мер
Про такі плани заявив міський голова Володимира Ігор Пальонка на брифінгу для місцевих ЗМІ
Громадська вбиральня у центрі міста буде, повідомив він. «Підприємець, який проводив реконструкцію приміщення, де колись буда вбиральня поблизу КМЦ, зобов’язувався її там облаштувати, - сказав голова. - І це дійсно зроблено. На минулому тижні мав зустріч з керівниками депутатських фракцій, де говорили і про початок роботи даної вбиральні. Маємо забезпечити туди працівника, оплачувати енергоносії, воду. Попередньо всі погодились на наступній сесії розглянути це питання і виділити відповідні кошти. Після цього об’єкт запрацює. Додам, що плануємо облаштувати ще одну вбиральню – у військовому містечку біля нової паркової зони, вже обране місце».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/6t/vm5bag-0x0-799x533-oym7jfi75rnlpfwk3quf6ac3ibsqk6t5.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)