Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Дональд Трамп закуняв... на суді

Колишній президент Дональд Дж. Трамп посміхався і глузував під час досудового провадження в понеділок на Манхеттені.

Фото із сайту nytimes.com.

Дональд Трамп закуняв... на суді

Цей 77-річний дідок може собі дозволити, що захоче. Навіть... знову стати президентом США

Експрезидент США Дональд Трамп трохи задрімав під час першого дня суду над ним у Нью-Йорку у справі про виплату грошей порноакторці з метою впливу на вибори 2016 року.

Про це інформує «Європейська правда» з посиланням на журналістів The New York Times і Reuters (останнього цитує Forbes)

Репортерка NYT Меггі Хаберман близько опівдні в понеділок за Нью-Йорком повідомила, що «голова Трампа продовжує опускатися вниз, а його рот розслаблено відкривається». У цей час він щонайменше кілька хвилин ігнорував адвоката, який передавав йому записку.

Пізніше журналіст Reuters Джек Квін у внутрішньому листуванні між репортерами на суді над Трампом сказав, що незадовго до 15:00 Трамп «відкинувся на спинку стільця зі складеними руками, а його очі, здавалося, були заплющені протягом декількох хвилин».

«Клянуся, Трамп дрімає... його підборіддя щойно торкнулося грудей, а потім голова піднялася назад», – прокоментував репортер Courthouse News Ерік Вебелакер.

Противники Трампа швидко вхопились за ці спостереження, придумавши в соціальних мережах прізвисько «Сонний Дон» – яке калькує вигадане самим Трампом прізвисько «Сонний Джо» для Джо Байдена.

Позаяк відеозйомка й трансляція в суді заборонені, інших підтверджень того, що експрезидент США справді дрімав, немає.

Нагадаємо: Йдеться про перший кримінальний процес над Трампом у справі про виплату грошей порноакторці за нерозголошення інформації з метою впливу на вибори 2016 року. Це – перший кримінальний суд над експрезидентом в історії США.

Трамп неодноразово намагався відтермінувати початок суду у цій справі.

Читайте також: Продають чернетку спаленого портрету Черчилля, який він ненавидів.

Реклама Google

Telegram Channel