Курси НБУ $ 39.67 € 42.50
Луцькі лучники представляють Україну на Кубку Європи

Бажаємо перемоги!

Двоє лучників з Луцька, Олександр Димарчук і Назар Собуцький, в складі збірної змагаються за першість у першому етапі Кубка Європи у Болгарії

Змагання розпочалися 15 квітня і триватимуть до 20 квітня 2024 року в місті Софія у Болгарії. Участь у європейській першості беруть 273 спортсмени з 27 країн.

Про це повідомили на сторінці клубу зі стрільби з лука «Луцькі соколи».

Олександр Димарчук і Назар Собуцький потрапили до складу молодіжної збірної України і змагатимуться в категорії Кадети (U18). Загалом у складі збірної команди України 20 спортсменів і 4 тренери.

Для спортсменів з Луцька – це перші міжнародні змагання.

Нагадаємо: в січні 2024 школяр із ліцею №10 Назар Собуцький став першим майстром спорту зі стрільби з лука у Волинській області, виконавши норматив на чемпіонаті України у Львові. Лучанин вибив 574 із 570 необхідних очок для складання нормативу.

На тих же змаганнях Олександр Димарчук потрапив у топ-10 найсильніших кадетів України, а на початку березня став переможцем Чемпіонату України зі стрільби з лука в приміщенні серед кадетів у місті Черкаси.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ