![У Володимирі перевірили тепломережі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/x5/wcci23-0x0-810x540-gvur3yospvbf2wxly2gj5a7m3vhwzx5f.jpg)
Сподіваємось аварій не буде.
У Володимирі перевірили тепломережі
Успішно завершено гідровипробування теплових мереж 5 котелень, що розташовані на вулиці Сагайдачного, вулиці Шевченка, вулиці Луцькій та вулиці І. Котляревського
Гідравлічні випробування теплових мереж – це щорічний обов’язковий захід, передбачений Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Підготовка проводиться згідно з затвердженим планом-графіком та планом організаційно-технічних заходів підприємства.
Про це інформує Комунальне підприємство «Володимиртепло».
Гідровипробування проводять з метою перевірки системи теплопостачання на щільність та для попередження поривів теплових мереж під час опалювального сезону. Ці заходи необхідні для забезпечення якісного та безперебійного теплопостачання в домівки володимирчан у холодну пору року.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/ah/7nklpi-0x0-960x1280-bpo4o4fxkn2occ3rm2pxsecgoyimdahn.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Як на Волині працює завод із виробництва олії з Харківщини (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)