Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Волонтери Червоного Хреста влаштували тренінги для студентів луцького вишу

Надання першої допомоги та психологічне розвантаження.

Фото: ЛНТУ.

Волонтери Червоного Хреста влаштували тренінги для студентів луцького вишу

До Луцького національного технічного університету здійснили візит волонтери з Волинської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Зустріч із волонтерами відбувається не даремно, адже саме сьогодні 18 квітня минає 106-та річниця від створення Всесвітньої організації.

Про це йдеться на сайті навчального закладу.

Добровольці представили майстер-клас із надання першої домедичної допомоги для наших студентів, терапію від стресу в умовах війни та провели благодійну лотерею, в якій неможливо програти. Подібні заходи волонтери проводять не лише на базі ЛНТУ, але й в інших закладах освіти, утім найбільш упізнаваною серед містян є локація на центральній площі Луцька. В організації реалізується ще одна програма – це навчання населення навичкам надання першої допомоги з можливістю отримання сертифікату.

Представниця обласного Червоного Хреста зазначила:

«Потрібно залучати молодь до такої діяльності, тому що це вдосконалить їхні знання і навички в сфері домедичної допомоги для постраждалих, а також розширить нашу організацію… З початку бойових дій ми надали допомогу більше як 60 тис. населенню. Ми переконані, що за молоддю майбутнє, волонтером бути почесно в наш час».

Зауважимо, що Товариство Червоного Хреста допомагає не тільки постраждалим від війни чи ВПО, а й малозабезпеченим сім’ям, інвалідам, дітям сиротам, людям, які відчувають себе психологічно нестабільно та одиноким батькам. Здебільшого волонтери надають базові предмети побуту, продукти, одяг, засоби гігієни тощо.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: Бійці 100-ї бригади отримали дрон-камікадзе.

Реклама Google

Telegram Channel