![Будете в Любешові – прогуляйтесь «старим парком над Стоходом»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/ys/gafjsd-w5hchhkrtvqyb6ig2p4srdjhza5nwys4.jpg)
Біля інформаційного куточку є змога переглянути карту парку.
Будете в Любешові – прогуляйтесь «старим парком над Стоходом»
Так називається популярна в селищі екостежка
Про це повідомляють в національному природному парку «Прип’ять-Стохід».
«У квітні екоосвітяни парку здійснили експедиційний тур по екологічній стежці «Старий парк над Стоходом» з метою спостережень за рослинами та тваринами у Любешівському селищному парку, де і проходить ця стежина!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/wc/cebg2o-0x0-1531x2048-f2fjiedwhltioncwubgmj2cetj44pwcy.jpg)
У весняний період по даній території паркової зони та до заплави річки Стохід часто проходять учнівські та студентські екскурсії, які ознайомлюють відвідувачів із життям живої природи та водно-болотними угіддями національного парку!
Біля інформаційного куточку є змога переглянути карту парку, на фото побачити його мешканціа, а ще дізнатись про природоохоронні заходи, які здійснюють працівники національного парку!
Радо запрошуємо відвідати екологічну стежку та ознайомитись із біорізноманіттям у весняний період!», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/up/lqu3sd-0x0-1531x2048-5jk7tk6sgh2ssraeb6ovdtrjsmnshupy.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/7o/4qmkmn-0x0-1531x2048-6bnlg72ylsg5fdauxerpaexnm56mi7ov.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)