Курси НБУ $ 40.30 € 43.76
Дональд Туск закликав фермерів припинити блокування українського кордону

Навіть весняно-польові роботи не змусили фермерів припинити ганебний протест.

Фото Авто24.

Дональд Туск закликав фермерів припинити блокування українського кордону

Польський прем'єр-міністр Дональд Туск закликав протестуючих фермерів припинити блокування кордонів: після нищівних російських розстрілів українських міст та сіл сусідам потрібно допомагати, а не утискати

Приблизно так висловився керівник уряду Польщі, наголосивши що польська влада не може допустити блокування переходів, незалежно від обґрунтування протестів – повідомляє Авто 24 з посиланням на Polskie Radio.

«Ми не можемо жодним чином завдати шкоди Україні в ситуації, коли там йде війна. Хочу попередити будь-кого в Польщі не робити нічого, щоб хоч якось зашкодити Україні. Ми повинні прийняти рішення, які захистять польський кордон і прикордонні переходи», - заявив Дональд Туск.

Він також нагадав, що прикордонні пункти, згідно з останнім рішенням уряду, мають статус критичної інфраструктури. Державні служби вже працюють над розчищуванням шляхів до прикордонних пунктів пропуску.

Прем’єр-міністр також наголосив, що розраховує на відмову від такої форми протесту. Своєю чергою, уряд готовий надавати подальші форми допомоги тим, хто втратив частину своїх доходів не з власної вини.

Ця заява прозвучала відразу після засідання Європейської ради в Брюсселі, де обговорювалися питання посилення протиповітряної оборони України. У суботу Німеччина переглянула систему Patriot. Лідери країн ЄС закликали інші держави на всіх континентах наслідувати приклад Німеччині.

Щоправда, це не стосується Польщі, уточнив прем'єр-міністр Дональд Туск. Польща, як прифронтова країна, повинна швидко і масштабно нарощувати власний потенціал протиповітряної оборони.

Реклама Google

Telegram Channel