Курси НБУ $ 40.40 € 43.97
Порошенко привіз техніку у батальйон, який очолив Андрій Підлісний

Разом - до перемоги!

Фото Європейська солідарність.

Порошенко привіз техніку у батальйон, який очолив Андрій Підлісний

Офіцер ЗСУ, колишній морпіх, снайпер, координатор ГО «Res_Publica. Брати по зброї» Андрій Підлісний воює проти російських окупантів з 2014 року

 

 Нещодавно Андрій був призначений командиром 409-го окремого стрілецького батальйону Сухопутних військ ЗСУ. Тож турбот молодому офіцерові додалося – матеріально-технічне забезпечення, ремонт техніки, побутові умови для особового складу. Петро Порошенко з командою оперативно відгукнувся на запит комбата «Підлого», частину необхідної допомоги вже привезли. 

«Насамперед хочу привітати нашого Андрія Підлісного з новою посадою — командир 409-го батальйону. І хочу привітати 409-й батальйон з новим командиром — Андрієм Підлісним. Наш «Підлий» вже 10 років у війську. А бойового досвіду вистачить ще на десять комбатів. Кілька днів тому Підлісний зателефонував і повідомив про нове призначення, і я вважаю його абсолютно заслуженим. Але він додав: «Петре Олексійовичу, ви ж розумієте: новий батальйон — нові запити») І скинув цілий перелік того, що потрібно», – розповідає Порошенко, інформує eurosolidarity.

 

 Цього разу у батальйон привезли 100 FPV-дронів «Мольфар», 10 Мавіків, пересувну авторемонтну майстерню на базі вантажівки DAF Layland, прально-душовий комплекс і 2 квадроцикли – їх застосовують для доставки БК чи евакуації поранених із поля бою. 

 

 Комбат Підлісний розповідає – ремонт техніки це потреба номер один. «Техніка, яка була нам передана, не нова. Відповідно потребує постійного ремонту, обслуговування. Хлопці вже подивились майстерню, сказали, що якісна. В першу чергу вона мобільна. Мобільність грає дуже велику роль. Тим більше, що DAF сам по собі дуже прохідний, відповідно є можливість заїхати у важко прохідну ділянку і здійснити ремонт безпосередньо ні місці. Це грає величезну роль», – говорить військовий. 

 

 З такою модифікацією FPV-дронів, як привезли у батальйон, Підлісний вже знайомий. Каже – машинки хороші, а головне, вже оснащені платами ініціації. «Це хороша комплектація. Хлопці мої ними працювали ще в попередньому батальйоні. Там сама по собі хороша збірка цього дрону, ще й є плата ініціації. Хлопцям не потрібно наражати себе на небезпеку, робити якийсь хендмейд», – пояснює Андрій Підлісний. Обіцяє найближчим часом протестувати і квадроцикли – каже, є такі ділянки, де іншою технікою не пройдеш, хіба ще на БТР: «От якраз і спробуємо їх в ділі». 

Комбат Підлісний переконаний: підтримка армії потрібна не на словах, а конкретними діями. «Коли отримуєш і бачиш, що це працює на батальйон. Це все потрібно для того, щоб хлопці трохи відпочили. Відремонтували техніку, яку потрібно. Тренувались, поки є час. І готувались до виконання бойових завдань». 

 

 «Ми зі «Справою Громад» раді, що маємо змогу долучитись до підсилення боєздатності ще одного підрозділу Сухопутних військ. А «Брати по Зброї» відтепер мають ще одного комбата у своїх лавах. Пишаємося тобою, Андрію! Другу партію привеземо незабаром», – написав Порошенко у соцмережах. 

Реклама Google

Telegram Channel