Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Старшокласники з Волині візьмуть участь у міжнародному проєкті у Польщі

Діти пообіцяли, що після повернення поділяться враженнями, розкажуть про поїздку, проєкт, нових друзів.

Фото: Фейсбук.

Старшокласники з Волині візьмуть участь у міжнародному проєкті у Польщі

Учора 15 старшокласників Ковельської громади разом із вчителями вирушили у місто-партнер Бжег Дольний

На запрошення партнерів та фонду європейського порозуміння «Krzyżowa» вони візьмуть участь у тристоронньому міжнародному проєкті.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Юні ковельчани матимуть змогу поспілкуватись зі своїми однолітками з польського Бжега Дольного і німецького міста-партнера Барзінгхаузена.

До групи увійшли представники Ради старшокласників, учні, які досягли хороших результатів в навчанні, а також на прохання партнерів – діти, які відвідують польську школу.

Для молодих людей будуть організовані семінари, мистецькі та освітні заходи, екскурсії. Усі фінансові витрати – за рахунок фундації «Krzyżowa» .

Варто додати, що більшість часу діти проведуть у Кшижовій. Це село - за 40 кілометрів від Вроцлава, яке стало символом європейського примирення після Другої світової війни.

Сьогодні Кшижова перетворилася на величезний освітній і культурний центр, пріоритетом діяльності якого є програми для молоді, місце дебатів і пошуку спільного знаменника в складних історичних сторінках.

Міський голова Ігор Чайка, який прийшов провести школярів, побажав їм знайти нових друзів, взяти якомога більше корисної інформації для себе, добре відпочити: «Переконаний, ви відчуєте, який сьогодні великий інтерес до України, з якою повагою ставляться до нашого міста, нашої держави, які ви маєте честь представляти. Впевнений, що ви достойно це зробите. Хорошої вам подорожі і чекаємо вас вдома».

Діти пообіцяли, що після повернення поділяться враженнями, розкажуть про поїздку, проєкт, нових друзів.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel