Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
Ковельчани вдруге стали переможцями обласних змагань зі спортивного орієнтування

Чемпіонство далося нелегко, дуже сильна конкуренція.

З 19 по 21 квітня у с. Воєгоща, Камінь-Каширського району проходив 50-й ювілейний чемпіонат Волинської області зі спортивного орієнтування

Представники Ковельської ТГ впродовж двох днів впевнено утримували лідерську позицію і у підсумку стали чемпіонами області серед 25 команд.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

На третій день виборювали медалі в особистому заліку. Загалом здобули 12 нагород у різних вікових категоріях.

Чемпіонство далося нелегко, дуже сильна конкуренція, результати змінювалися щохвилини, кожна секунда і здобуток кожного учасника були надважливими. І попри все ковельчани - перші.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ