Курси НБУ $ 40.30 € 43.76
Волинський прикордонник розповів, як знищив бронетехніку окупантів (Відео)

«Захотілося жити – взяв РПГ й почав стріляти.»

Фото: facebook.com.

Волинський прикордонник розповів, як знищив бронетехніку окупантів (Відео)

Прикордонник на псевдо Лезо із перших днів широкомасштабного збройного вторгнення рф захищає Батьківщину у Волинському загоні

Воїн пройшов фахову підготовку та проходить службу у протитанковій заставі прикордонної комендатури швидкого реагування.

Про це пише Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Сила волі та відмінні навички у володінні протитанковою зброєю допомогли прикордоннику вижити та знищити бронетехніку окупантів.

«Під вечір на нашу позицію приїхали ворожі танк та БМП. Танка ми навіть спочатку не побачили, а побачили БМП, що їде повним ходом. Бойова машина зупинилась від підриву міни й уже потім я її добив з РПГ», – пригадав бій прикордонник.

«Відчуття – це страх. Бо ти бачиш, як на тебе ломиться така машина і страшно щось робити, але потім чи рефлекс спрацював. Захотілося жити – взяв РПГ й почав стріляти», – поділився своїми відчуттями військовослужбовець.

Після влучного пострілу розслаблятися було ніколи, адже ще необхідно було ліквідувати живу силу противника, яка намагалась захопити позицію.

«Спочатку добивали ворожу піхоту, а потім вже як штурм пройшов якась радість була. Але радість не, тому що підбив, а радість, тому що живий», – сказав «Лезо».

А найбільше прикордонник радів би від можливості зустрітися з сімʼєю, дітьми. Проте доводиться стримувати загарбників на сході, щоб ворожа навала не просунулася далі.

«Хочеться додому, хочеться спокійного життя. У мене вдома сімʼя, двоє маленьких діток, хочеться бути з ними. Але мусимо бути тут, мусимо стримувати, мусимо боротися», – резюмував боєць.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Читайте також: На Волині від початку року в центр зайнятості звернулися 343 ветерани.

Реклама Google

Telegram Channel