Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Муніципали оштрафували рибалок у Луцькому центральному парку (Фото)

Порушення правил рибальства тягне за собою відповідальність.

Фото: Фейсбук.

Муніципали оштрафували рибалок у Луцькому центральному парку (Фото)

Попри чіткі заборони вилову риби та численні інформаційні таблички у парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, лучани й досі рибалять у його каналах

Інспектори департаменту муніципальної варти Луцька спільно з рибоохоронною інспекцією провели рейд, в результаті якого на порушників склали адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Про це повідомляє Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради

Важливо пам'ятати:

- Рибальство в каналах парку суворо ЗАБОРОНЕНО! Це чітко прописано в Правилах любительського рибальства, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

- Інспектори муніципальної варти регулярно проводять рейди та профілактичні бесіди з рибалками. Їх мета - нагадати про заборону та закликати до відповідального ставлення до довкілля.

- Порушення правил рибальства тягне за собою відповідальність. Згідно зі ст. 85 КУпАП, за таке правопорушення передбачено попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Муніципали вкотре закликають лучан та гостей міста бути свідомими та не нести шкоди навколишньому середовищу! Центральний парк - це одне з найулюбленіших місць відпочинку, і важливо зберегти його красу та екосистему для майбутніх поколінь.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel