Курси НБУ $ 39.68 € 42.83
Прикордонник волинського загону став чемпіоном міжнародного турніру з джиу-джитсу

Вітаємо Богдана з перемогою та бажаємо нових досягнень!

Чергове «золото» поповнило скарбницю спортивних нагород прикордонника Богдана Мочульського

Кращі спортсмени світу із 28 країн зібралися у Парижі, де днями відбувся рейтинговий міжнародний турнір GRAND PRIX PARIS OPEN 2024, аби позмагатися за звання сильніших в цьому виді бойового мистецтва.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Богдан виступав у ваговій категорії 62 кг. Загалом у хлопця було чотири поєдинки. За вихід у фінал Богдан змагався з чинним срібним призером чемпіонату світу, а в фіналі переміг чемпіона Європи.

«Радий, що піднявся на найвищу сходинку пʼєдесталу, що український прапор знову височів над міжнародною ареною. А звучання гімну України викликає почуття гордості та невимовної впевненості у собі та нашій країні», - каже прикордонник.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ