![Родині полеглого Героя з Волині вручили його почесну нагороду](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/o/5p/4tzjua-uiog3otoajniuhndqzri6ud6cqfn55po.jpg)
Вічна шана Герою!
Родині полеглого Героя з Волині вручили його почесну нагороду
Орден «Хрест Героя» вручили родині загиблого Героя Торчинської громади – Сергія Семенова
У Києві біля памʼятника захисникам і захисницям кордонів вшанували пам’ять полеглих прикордонників Луганського загону. Після хвилини мовчання та покладання квітів родини загиблих воїнів отримали відзнаку «Хрест Героя».
Про це пише Торчинська громада.
Орден «Хрест Героя» – це нагорода, яку започаткували у 24-ій ОМБр. Її запровадили, щоб вшанувати пам’ять і подвиг усіх загиблих побратимів з 2014 року у війні з Росією. Орден «Хрест Героя» запозичили з часів Української Народної Республіки.
Для кожної з родин ця відзнака дуже важлива. Адже це своєрідний діалог побратимів з родинами полеглих Героїв. Це свідчення того, що пам'ять про Героїв жива!
За ініціативи родин загиблих, на Майдані Незалежності встановили іменні прапорці у пам'ять про Героїв-прикордонників, які віддали своє життя за Україну.
Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя, боронячи кордони рідної країни.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/2w/az4age--1x0-716x1160-7a5klwfxcz2fkkqfjm4bjjmf3laqq2wh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/oq/vkbur7-0x0-720x489-l7aet26fz446atq3lqyvymy4jxnnzoql.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/3k/be23vu-0x0-720x540-d3qhsdyc2gntwilqre3z24x26lqja3kz.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: У громаді на Волині соціально вразливі категорії мешканців отримали продуктові набори до Великодня.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)