Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Як працівники ТЦК на вулиці перевірятимуть дані військовозобов’язаних

Працівники ТЦК зможуть перевірити, чи є оновлені через електронний кабінет дані в єдиному державному реєстрі.

Фото із сайту gettyimages.com.

Як працівники ТЦК на вулиці перевірятимуть дані військовозобов’язаних

Роз’яснення Генштабу

Протягом 60 наступних днів після початку дії закону про мобілізацію чоловікам треба оновити або уточнити свої дані.

Представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за допомогою єдиного державного реєстру зможуть перевіряти, чи оновив військовозобов’язаний свої дані.

Про це в етері Radio NV розповів представник Генштабу ЗСУ Юрій Глущенко.

За його словами, якщо чоловіка зупинять на вулиці для перевірки військово-облікових документів, то співробітники ТЦК зможуть підключатися до реєстру або у телефонному режимі з’ясувати з оператором ЄДРВ питання оновлення даних конкретної людини.

«Оператор з’ясує і надасть усю інформацію про військовозобов’язаного. Якщо він оновив дані, то до нього будуть відсутні питання», ‒ зазначив полковник.

Нагадаємо, Міністерство оборони України запустить електронний кабінет військовозобов’язаного з 18 травня. Військовозобов’язані повинні зареєструвати свої дані в ТЦК, через ЦНАП або через електронний кабінет.

За словами заступниці міністра оборони Катерини Черногоренко, у відомстві працюють над тим, щоб в застосунку була доступна проста і зручна функція – авторизуватися, заповнити три «поля», а саме – номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання, і отримати одразу інформацію з бази військовозобов’язаних «Оберіг» для того, щоб передивитися, які дані щодо особи є в реєстрі.

Також згідно з новим законом про мобілізацію, який набирає чинності 18 травня, військовозобов'язаним громадянам необхідно протягом 60 наступних днів оновити або уточнити свої дані до ТЦК та для їх підтвердження принести низку документів.

Після цього, навіть якщо людина має відстрочку, її все одно відправлять проходити військово-лікарську комісію.

Читайте також: На Волині провели в останню дорогу воїна, батька трьох дітей Миколу Гінайла.

Реклама Google

Telegram Channel