Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
У боях на Запоріжжі та Харківщині загинули ще четверо бійців з Волині

Вічна пам’ять і слава Героям!

Фото із сайту ukr.net.

У боях на Запоріжжі та Харківщині загинули ще четверо бійців з Волині

Ранок 8 травня наш край зустрічає у сльозах і повітряних тривогах

7 травня в громадах Волинської області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще четверо бійців з Волині.

Це – Петро Вакулінський, Сергій Віннічук, Максим Відринський і Андрій Козирак.

Максим Відринський

Лучанину Максиму Відринському, який служив у війську за контрактом, було 19 років. Як повідомили у міськраді, боєць загинув 4 травня на Харківщині.

Максим Відринський.
Максим Відринський. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Лучанин навчався на останньому курсі Луцького педагогічного коледжу, захоплювався музикою, поезією і спортом. У військо пішов добровольцем, написали на сторінці навчального закладу у соцмережах. Прощання з Максимом відбудеться 9 травня.

Андрій Козирак

2 травня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу вогневої позиції в районі населеного пункту Берестове Харківської області загинув волинянин Андрій Козирак.

Андрій Козирак.
Андрій Козирак. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Як повідомили у Ківерцівській міськраді, боєць захищав Україну з листопада 2023 року. Прощання з полеглим військовослужбовцем відбудеться 8 травня.

Сергій Віннічук

Про втрату також сповістили у Дубівській громаді — 2 травня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області загинув Сергій Віннічук.

Сергій Віннічук.
Сергій Віннічук. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Полеглому солдату з села Вербка було 37 років, він служив у артилерійському дивізіоні. В громаді оголосили триденну жалобу, дату прощання з Сергієм Віннічуком повідомлять пізніше.

Петро Вакулінський

Військовослужбовець із села Жорнище Петро Вакулінський був командиром автомобільного відділення підвозу боєприпасів. Як повідомили в Олицькій громаді, захиснику було 52 роки.

Петро Вакулінський.
Петро Вакулінський. Фото – «Суспільне Луцьк».

 Волинянин загинув 7 травня 2024 року під час мінометного обстрілу поблизу села Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Дату прощання з військовослужбовцем сповістять додатково, інформує «Суспільне Луцьк».

Вічна пам’ять і слава Героям!

Читайте також: Чорний день на Волині: на фронті загинув лучанин Олександр Машлай.

Реклама Google

Telegram Channel