Курси НБУ $ 40.45 € 43.23
Соратники Навального показали зсередини «палац путіна» (Відео)

Воно думає жити вічно...

Фотоколаж із сайту rbc.ua.

Соратники Навального показали зсередини «палац путіна» (Відео)

Напередодні вчорашньої інавгурації президента росії володимира путіна у мережі з’явилися відео та фото з його палацу під Геленджиком

Їх представив Фонд боротьби з корупцією, який об'єднує всі проєкти опозиціонера Олексія Навального.

«Ми змогли отримати відеозаписи зсередини палацу путіна в Геленджику, який вже повністю добудували. І тепер ми побачимо все на власні очі – ліпнину, кришталеві люстри, особисту каплицю і, звичайно ж, аквадискотеку, – йдеться у повідомленні. – Ми буквально увірвемося до путіна додому і покажемо, ким він є насправді. Це збожеволілий старий диктатор, який навіть під час розв’язаної ним війни не зміг зупинитися і продовжив будувати свій шикарний палац».

Після розслідування про палац путіна у 2021 році друг правителя рф бізнесмен Аркадій Ротенберг, заявив, що будівля належить йому і там після ремонту буде відкрито апарт-готель.

Однак, як з’ясував ФБК, через понад 3 роки жодного апарт-готелю в палаці на мисі Ідокопас так і не з’явилося, хоча ремонт уже закінчено.

Розслідувачам вдалося отримати відео реальних інтер'єрів палацу. Їх зняли на приховану камеру, хто саме це зробив – не уточнюється.

На відео потрапила аквадискотека, басейн, вулична алея з псевдоантичними статуями, джакузі, масажна зала, численні картини на військово-патріотичну тематику, дорогі меблі та люстри.

Читайте також: Кровопивця путін вирізав серце косулі і дав прем’єру Італії.

Реклама Google

Telegram Channel